Plazmové řezací zdroje

PROFESIONÁLNÍ  PŘENOSNÉ  PLAZMOVÉ  ZDROJE  SELCO  ŘADY  GENESIS 35 - 60 - 90

Nová generace plasmových řezacích zdrojů s pokročilou invertorovou technologií a vysokým výkonem je určena pro těžké provozní podmínky.  Malé rozměry, nízká hmotnost, kompaktní     a pevná konstrukce zdroje, spolu s vysokou mechanickou odolností, předurčují tyto plazmové zdroje pro náročné profesionální použití. Invertorové plazmové řezací  zdroje SELCO řady GENESIS 35 - GENESIS 60 - GENESIS 90 lze provozovat i na dlouhých napájecích kabelech bez ztráty výkonu.

Tunelové chlazení vzduchu se zvýšenou odolností vůči prachu, vysoká odolnost proti vysoké teplotě a vysoká mechanická odolnost zajišťují dlouhou životnost plazmových řezacích zdrojů SELCO i v těch nejnáročnějších provozních podmínkách.

Významnou předností všech plazmových řezacích zdrojů SELCO je nízká spotřeba a cena spotřebních dílů hořáků, díky čemuž je dosaženo nejnižších provozních nákladů, v porovnání     s konkurencí.Plazmové řezací zdroje Selco Genesis 35-60-90

Instruktážní video - Práce s GENESIS 35 - Plazmovým řezacím zdrojem

PROFESIONÁLNÍ  DÍLENSKÉ  PLAZMOVÉ  ZDROJE  SELCO  ŘADY  SISTOR  82 - 142

Vysoce výkonné dílenské plazmové řezací zdroje SELCO řady SISTOR 82 - SISTOR 142 pracují   se spolehlivou chopper technologií, zajišťujíci vysoký výkon i při 100% zátěži. Zdroje SISTOR jsou extrémně odolné, spolehlivé a snadno ovladatelné.

Významnou předností všech plazmových řezacích zdrojů SELCO je nízká spotřeba a cena spotřebních dílů hořáků, díky čemuž je dosaženo nejnižších provozních nákladů, v porovnání     s konkurencí.

Plazmové řezací zdroje Selco Sistor 82 - 142

Kompletní katalog - ceník plazmových řezacích zdrojů Selco ve formátu pdf pro tisk - ZDE

Hořák pro plasmové řezání Selco SP101

 

 

 

Menu

Fulltextové vyhledávání

Česky English

svareni.jpg

dole.gif