Brusky wolframových elektrod

Brusky wolframových elektrod dánského výrobce firmy INELCO jsou určeny k profesionálnímu použití pro přesné a opakovatelné broušení legovaných    i čistých wolframových elektrod, zejména při svařování metodou Tig (Wig).
Brusný prach je jímán v uzavřeném zásobníku a neohrožuje zdraví svářeče, ani nepoškozuje životní prostředí. Je třeba mít na paměti, že zejména při broušení wolframových elektrod legovaných thoriem na běžných otevřených bruskách (úhlových, stolních kotoučových apod.) je do prostředí uvolňován karcinogenní brusný prach, který svářeč vdechuje.
Z nabídky brusek INELCO lze doporučit pro samostatné svářeče, nebo menší pracovní skupiny brusku NEUTRIX, pro dílenské použití a větší pracovní skupiny pak zejména brusku ULTIMA-TIG dosahující extrémně hladkého povrchu elektrody díky metodě mokrého broušení.
 
Pro dílenské použití lze brusku NEUTRIX jednoduše upnout do konzoly:
 
Bruska ULTIMA-TIG je určena k mokrému broušení pro větší pracovní skupiny, broušení elektrod pro robotická pracoviště, orbitální svařovací hlavy apod.
 
 
Bruska ULTIMA-TIG-CUT je určena k mokrému broušení a k přesnému odříznutí wolframových elektrod pro větší pracovní skupiny, broušení elektrod pro robotická pracoviště, orbitální svařovací hlavy apod.

Menu

Česky English

svareni.jpg

dole.gif